Міжцерковне спілкування має найрізноманітніші форми. Зокрема, 22 жовтня 2011 року відбулись змагання по футболу між церквами ЄХБ м.Львова. У програмі заходу були молитва та проповідь Божого Слова, багато цікавих спілкувань та звичайно сама гра. У турнірі взяли участь шість команд від церков: «Осанна», «Виноградна Лоза», «Нове Життя», «Сихів», «Дім Євангелія»,а також команда «Патріарх».

Що ж до гри, то кожна з команд намагалася показати справжній, якісний футбол у якому було б масса інтригуючих та захоплюючих моментів. Особливої уваги заслуговують команди призери: третє місце зайняла команда церкви «Виноградна Лоза», друге – команда церкви «Сихів» і перемогу здобула команда церкви «Дім Євангелія».
Цікавим фактом є те, що у «Сихівській» команді грають хлопці, які ще два роки тому були далеко від церкви, але саме завдяки спорту стали ближчими до церкви і до Бога.

Закінчився турнір урочистим врученням грамот і призових кубків учасникам гри та спільною вдячною молитвою.